אודות

בשעה טובה נכנסת להריון וההתרגשות בעיצומה… כשמדובר על היריון ולידה חוסר הוודאות הוא עצום, במיוחד בלידה הראשונה אבל לא רק. בתוך המערבולת הזו חשוב שברגעי האמת תהיה איתך מישהי שתדע להחזיק את היד, להגיד מילה טובה ובסך הכל תזכיר לך מה באמת חשוב: התינוק שבדרך.

המסע שלי להפוך לדולה

שמי עדי ואני מלווה בתקופת ההיריון והלידה (דולה) ומדריכת הנקה מוסמכת. את מסע הדולה שלי התחלתי לפני חמש שנים כשנכנסתי להיריון הראשון ולמרות הסביבה התומכת שלי הרגשתי לבד. חמותי הציעה לי לקחת דולה, ואחרי ההתנגדות הראשונית, החיבור היה מידי. ביום הלידה הדולה עזרה לי להפיג את החששות ואני הרגשתי מוכנה. ידעתי שיש לצידי מישהי שתעזור לי עם כל הכלים והידע שברשותה, וכך אכן היה. 

אחרי הלידה החלטתי שאני רוצה לעזור לזוגות אחרים ברגע הכי אינטימי, משמעותי ומרגש שלהם, כדי לתת גם להם חוויה מעצימה וטובה.

במסגרת לימודי הדולה שסיימתי לפני 4 שנים למדתי שימוש בשמנים (ארומתרפיה) הומאופתיה, רפלקסולוגיה, שיאצו ושיטת התחנות. משם המשכתי לקבלת הסמכה של מדריכת הכנה ללידה ומלווה בשיטת פשוט ללדת (היפנוברטיג), לימודי ספינינג בייביז ומדריכת הנקה מוסמכת. כדי לדייק את הליווי לקחתי חלק בקורסים קצרים כמו BIRTH COACH  סדנאות ריבוזו ועוד.

המסע שלי עם היולדת

כל יולדת עוברת את מסע הלידה אחרת אבל באופן כללי התהליך כולל ארבעה מפגשים: 

תמונה-2

פגישת היכרות

תמונה-13

פגישת הכנה ללידה

תמונה-15

תהליך הלידה עצמו

תמונה-14

פגישת סיכום

בכל שלב אני זמינה עבורכם עם שאלות, מידע או כל דבר אחר שהיולדת או הזוג צריכים כדי להפיג את המתח ולהפוך את המסע למיטבי ומהנה.

החזון שלי

אני מאמינה שכל זוג וכל יולדת צריכים ויכולים לחוות את רגעי הלידה כמו שהם חולמים. אני כאן בשבילכם, להיות אוזן קשבת וכדי להושיט יד תומכת שתאפשר לכם להפיג את הפחדים ולהעניק הכוונה וביטחון. הלידה היא מסע אינטימי מופלא וחד פעמי ואני רואה את עצמי בתוכו כמי שנמצאת שם בשבילכם ובשבילכן, כדי להפוך את רגע הלידה ואת ההצטרפות של התינוק למשפחה לחוויה חד פעמית של אושר ושמחה שתשמר לעד.

יצירת קשר

בכל שלב אני זמינה עבורכם עם שאלות, מידע או כל דבר אחר שהיולדת או הזוג צריכים כדי להפיג את המתח ולהפוך את המסע למיטבי ומהנה.

052-510-3933

Niela.adi@gmail.com

בואי נתאם לנו בליינד דייט

בואי נתאם לנו בליינד דייט