דולה

עולם ומלואו

היריון ולידה הם מסע ארוך ולא ניתן לנתק אותם אחד מהשני. תקופת ההיריון מאפשרת מצד אחד להתמודד עם הרגשות המורכבים ולהתכונן לקראת הרגע המכונן ומצד שני היא מזמנת לא מעט מתחים סביב הלא נודע. כיום, במיוחד בעידן האינטרנט נשים מקבלות מידע רב אבל לא תמיד הוא משרת אותן. דולה יכולה לקחת אותך למסע כזה עם ליוו רגשי מותאם ומידע שיסייע לך ולבן הזוג להתמודד עם הלא נודע. 

מה התפקיד שלי?

כדולה התפקיד שלי היא להיות שם בשבילכם. ייתכן שזה נשמע פשטני אבל ההכשרה שעברתי מאפשרת בה לתמוך בך ובמלווה שלך לקראת הלידה, במהלך הלידה וגם לאחר מכן. במסגרת ההכשרה למדתי על מבנה הגוף ובפרט אזור האגן, שיטות להרפיה, טכניקות נשימה, רפואה משלימה ועוד. אני מאמינה שהתפקיד שלי הוא לסייע היכן שניתן בהתאם להכשרה שלי ולידע שרכשתי במשך השנים.

תמונה-2

איזון הוא שם הדבר

זוגות רבים עוברים את מסע הלידה עם שלל פרוצדורות רפואיות ובדיקות. גם אלו מעלים את החששות ומערערים את עולמה הרגשי של האישה. כדולה אני מאמינה שחשוב לדעת לעצור ולהתבונן על התהליך וכאן אני בדיוק בשבילכם: לזכור מה חשוב, להבין את המערבולת הרגשית ולעבד אותה.

מדריכת הנקה

תפקידה של הדולה לא מסתיים עם הלידה. במסגרת ההכשרה שלי אני גם מדריכת הנקה מוסמכת. לאחר הלידה נערוך פגישת סיכום שבה אוכל לסייע בהנקה, במידה ואת מעוניינת בזה. לתת לך טיפים לטיפול בתינוק ובכלל להיות שם בשבילך. את הפגישה נקיים בזמן הנוח ביותר עבורכם ולפי הצרכים שלכם. 

חשוב לדעת שהליווי הרגשי הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך גם בזמן ההיריון ובוודאי בלידה עצמה. חשיבותה של הדולה היא בידיעה שלך שיש אשת מקצוע עם ניסיון וידע והיא תהיה איתכם ובשבילכם ברגעי השיא והשבר.

אשמח לשוחח ולתת מידע נוסף

בכל שלב אני זמינה עבורכם עם שאלות, מידע או כל דבר אחר שהיולדת או הזוג צריכים כדי להפיג את המתח ולהפוך את המסע למיטבי ומהנה.

052-510-3933

Niela.adi@gmail.com

בואי נתאם לנו בליינד דייט

בואי נתאם לנו בליינד דייט