מדריכת הכנה ללידה

הלידה היא מרחב שבו רב הנסתר על הגלוי. בין אם מדובר בלידה ראשונה או בלידה שלישית עדיין קשה להתכונן, לצפות ולדעת מה יהיה. גוף האישה מתנהג אחרת בכל לידה ועבור כל אישה לידה היא עולם בפני עצמו. אז איך אפשר להתכונן בכל זאת ללידה? איך מכינים את הגוף ואת הנפש לבלתי צפוי? מהו קורס הכנה ללידה ומדוע חשוב לעבור אותו לא רק בלידה הראשונה?

לדעת לשחרר

במסגרת ההכשרה שלי למדתי על המבנה האנטומי של גוף האישה, טכניקות נשימה, שיטות הרפיה ובמהלך השנים עם כל לידה למדתי עוד ועוד על התהליך. את כל המידע הזה אני מעבירה לך באופן מתווך ובהתאם לצרכים שלך ושל בן הזוג יחד עם הידיעה שהכל פתוח ושהדרך הנכונה להתמודד היא לשחרר. כן, מסתבר שגם את זה צריך ללמוד…

שיטות-הרפיה

להפוך את הבלתי צפוי לצפוי

נכון שלקראת הלידה רב הנסתר על הגלוי אבל בכל זאת יש כמה דברים שחשוב לדעת על התהליך, על מה שצפוי, על האפשרויות שיעמדו בפניכם וגם לבנות תכנית חלופית לתוכנית הלידה למקרה שדברים ישתבשו. הדבר החשוב ביותר לקראת הלידה הוא לנהל שיח מושכל ומכיל שבו נעבד רגשות ונבין פחות או יותר לקראת מה הולכים בשביל זה אני כאן!

בקורס ההכנה ללידה שנעבור ביחד ניצור מרחב של שיתוף שבו כל אחד מכם יוכל להביע את החששות שלו. במקביל נעבוד על טכניקות נשימה, הרפיה והתמודדות עם כאב. אעביר לכם את המידע שיש ברשותי כאמור באופן מתווך ורק לפי הצורך. הדבר החשוב ביותר בעיניי במרחב הזה הוא האפשרות לתת לכם להתכונן לתהליך כשאני שם רק כדי להתבונן מהצד ולתת את הדגשים החשובים. 

על חדר הלידה ועל מה שחשוב לשאול

במסגרת קורס הכנה ללידה נשוחח גם על חדר הלידה ונעבור על השאלות שכדאי לשאול בחדר הלידה בסיור המקדים שתערכו. זוגות רבים מגיעים לסיור ומתפעלים מהציוד וממראה חדר הלידה, אבל לא שואלים שאלות חשובות לגבי התהליך עצמו. אני כאן כדי לכוון אתכם לבדוק את מה שחשוב באמת. 

המסע אל הלא נודע הוא פלא. לא הכל אפשר לדעת מראש ומכאן סוד הקסם וגם האתגר המשמעותי בלידה. אני פה כדי לסייע לכם להתכונן אל הבלתי צפוי ובעיקר כדי ללמוד לשחרר וליהנות מהדרך הקסומה.

חדר-לידה

אשמח לשוחח ולתת מידע נוסף

בכל שלב אני זמינה עבורכם עם שאלות, מידע או כל דבר אחר שהיולדת או הזוג צריכים כדי להפיג את המתח ולהפוך את המסע למיטבי ומהנה.

052-510-3933

Niela.adi@gmail.com

בואי נתאם לנו בליינד דייט

בואי נתאם לנו בליינד דייט