מדריכת הנקה

בשעה טובה ובמזל טוב התינוק נולד וההתרגשות בעיצומה. מול גל הרגשות שמציף את כל המשפחה ובפרט אותך עולות בוודאי שאלות רבות: איך עושים אמבטיה? מה להלביש? איך מרדימים? כל כמה זמן להאכיל ועוד ועוד. בעידן האינטרנט שבו עודף מידע עלול להציף ולבלבל חשוב לדעת לקבל עצה שימושית ממישהי שיודעת ובעלת ניסיון והכשרה מתאימה. בהקשר של הנקה הדבר נכון הרבה יותר.

הנקה - למה זה טוב?

הדבר החשוב ביותר לדעת הוא שהנקה היא טובה- לך, לתינוק ולכדור הארץ. קצרה היריעה מלפרט את היתרונות הרבים של הנקה, אבל ננסה להזכיר את החשובים שבהם.

הנקה מזינה את התינוק בכל מה שהוא צריך והרכב החלב משתנה ככל שהתינוק גדל ובהתאם לצרכיו. הנקה זמינה תמיד ואין צורך להתכונן אליה, מקטינה את הסיכון לדלקות אוזניים והשמנת ילדים בעתיד, מקטינה את הסיכון של האם לחלות בסרטן השד, סכרת ומחלות נוספות. מההיבט הרגשי הנקה מסייעת לעיצוב הקשר בין האם לתינוק ומאפשרת יצירת מרחב בטוח ונוח. מבחינה אקולוגית הנקה מצמצמת את השימוש במוצרים בלתי מתכלים ובכך תורמת לשמירה על כדור הארץ ולצמצום כמויות הפסולת. יתר על כן, הנקה אינה עולה כסף! 

לתינוק-ולכדור-הארץ

הנקה היא בחירה

מול כל היתרונות החשובים והרבים של ההנקה, הבחירה להניק או לא להניק היא בחירה שלך וכל החלטה אינה גורעת או מוסיפה לאיכות האימהות שלך.

הדרך לביסוס הנקה רצופה
עצות משלל מומחים

נראה שלכולם יש מה להגיד על הנקה- לאימא שלך, חמתך, השכנה, האחות בטיפת חלב, האישה שישבה לידך על הספסל בגן המשחקים ועוד. שלל עצות שימושיות יותר או פחות יעוטו עלייך מרגע שהחלטת להניק וכאן המקום לסנן את המידע ולקבל ייעוץ מקצועי מאשת מקצוע בתחום. כמדריכת הנקה מוסמכת שמלווה נשים רבות בימים הראשונים לאחר הלידה אני מכירה שלל שיטות לביסוס הנקה טובה ומיטיבה.

הנקה טומנת בחובה ממדים רגשיים לצד ממדים פיזיים ולכן חשוב מאד לקבל תמיכה נכונה וליווי מקצועי בדרך לביסוס הנקה נכונה. אני כאן בשבילך עם ידע מקצועי, ניסיון ומידע מותאם שיסייע לך לצלוח כל מכשול או קושי בדרך להנקה של תינוקך.

שמחה ללוות אותך בתהליך
הקסום של הנקה נכונה

בכל שלב אני זמינה עבורכם עם שאלות, מידע או כל דבר אחר שהיולדת או הזוג צריכים כדי להפיג את המתח ולהפוך את המסע למיטבי ומהנה.

052-510-3933

Niela.adi@gmail.com

בואי נתאם לנו בליינד דייט

בואי נתאם לנו בליינד דייט