מנשאי קוקוצ'ו

מהר מאד מגלה כל אימא צעירה עד כמה קשה ליהנות מידיים חופשיות. התינוק גדל בקצב מהיר ובהתאמה עולה במשקל אבל הוא עדיין צריך להרגיש את הוריו קרובים אליו. מנשא לתינוק הוא המענה המושלם להורים שמבינים את הצורך להרגיש קרוב גם כשהתינוק גדל. מנשא קוקוצ'ו הוא מנשא ילקוט חדשני שניתן ללבוש ממש כמו ילקוט!

לא מעירים תינוק ישן!

תינוקות ישנים מצוין במנשאים ובמנשא קוקוצ'ו נערכו לזה מראש עם כרית תמיכה נוחה לתינוק. בשונה מהמנשאים הרגילים והמוכרים שרק נראה קל ללבוש את מנשא קקוצ'ו קל מאד ללבוש מהטעם הפשוט שאת התינוק מאבטחים למנשא עוד לפני הלבישה. אם התינוק נרדם במנשא זה מאפשר להוריד אותו התינוק מהמנשא בלי שיתעורר או להעמיס אותו בקלות וללא עזרה על הגב. המבנה הייחודי של המנשא מייצר תחושת עיטוף שהיא כה חיונית לתינוק במיוחד בחודשים הראשונים.

לא-מעירים-תינוק-ישן

בטן גב ומה שביניהם

ככל שהתינוק גדל ומשקלו עולה כך קל יותר לשאת אותו על הגב כדי להפחית את העומס על גבו של ההורה. במנשא קוקוצ'ו תוכלו להגיע לנשיאה על הגב מוקדם יותר מהמנשאים האחרים. 

מבנה ארגונומי

למנשא קוקוצ'ו יש חגורת מותן ייחודית שמאפשרת להתאים את תנוחת הרגליים של תינוקך לשלבים ההתפתחותיים השונים. ידיו של התינוק נכנסות למנשא והוא יכול למצוץ אותן בהנאה או לגעת באימו. פלג הגוף העליון של התינוק נהנה ממרחב גדול מה שמאפשר לשאת את התינוק עם פניו להורה וליהנות מתנועתיות רבה ומסייע במיוחד לתינוקות עם ריפלוקס.

הורים נהנים עם מנשאי קוקוצ'ו מחגורת בטן, כתפיות ובמנה ארגונומי שמחלק את משקל התינוק באופן מותאם ומונע כאבי גב. 

טיולים בטבע עם מנשא קוקוצ'ו

התינוק גדל ואתם רוצים לקחת אותו לטיולים בטבע- מנשא קוקוצ'ו הוא מושלם גם לכך בזכות המבנה הייחודי, ההצמדה הטובה לגוף ההורה והיעדר הטלטול שהופכים את הנשיאה במנשא טיולים רגיל למורכבת יותר. המנשא מגיע במידה אחת ומותאם לתינוקות מגיל לידה (3.2 ק"ג) ועד גיל 3-4 18 ק"ג). את הפישוק ניתן לכוונן לפי שלבי ההתפתחות השונים וכך גם את רצועות הכתפיים וחגורת המותן. 

מנשא קוקוצ'ו

מנשאי קוקוצ'ו בעלי תקן אירופאי ואמריקאי והם מומלצים ע"י המכון הבינלאומי לדיספלסיה של מפרק הירך (International Hip Dysplasia Institute). כנציגה של מנשאי קוקוצ'ו אעניק הכוונה מתאימה לנשיאה נכונה במנשא כדי לאפשר לכם להחזיק את תינוקכם קרוב אליכם!

בואי נתאם לנו בליינד דייט